Forume Linux – Te pergjithshme Miresevini

Kjo temë përmban 0 përgjigje, ka 1 zë, dhe qe përditësuar së fundi nga  root 2 vite, 5 muaj më parë.

Po shihet 1 postim (nga 1 gjithsej)
 • Autor
  Postime
 • #57

  root
  Kryemoderator

  Te dashur miq,

  Miresevini ne forum. Ky eshte vendi ku mund te hapni diskutime apo beni pyetje mbu ceshtje te pergjithshme te Linux.

Po shihet 1 postim (nga 1 gjithsej)

Duhet të jeni i futur që të përgjigjeni në këtë temë.